BG EN

Ясновидката Николета: Бивш журналист е подпалил колата на Генка заради стари сметки

ЧАС ПИК

Ясновидката Николета: Бивш журналист е подпалил колата на Генка заради стари сметки

15714
на 07.04.2014
Ясновидката Николета: Бивш журналист е подпалил колата на Генка заради стари сметки
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Колата на Генка Шикерова е подпалена от висок, мургав, слаб мъж с набола брада". Това предсказа ясновидката Николета Йорданова пред Би Ти Ви. Тя добави още, че извършителят е бивш журналист, а подпалването е било заради някакви стари конфликти. По думите на Йорданова, мъжът и Шикерова имали да си разчистват „някакви си техни неща”.

препоръчано

Ясновидката коментира, че западняците искат да ни направят роботи. На Запад, според нея, „всеки втори пуши трева, а всеки трети е на антидепресанти”.

„Ние сме като хлебарките и издържаме на всякаква радиация. И няма да им се получи”, „прогнозира тя”. Защото на нас ни било писано да бъде „Велика Болгария”.

 

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Грозни провокации срещу мирния протест на ДПС-Ново начало във Враца - ето какво се случва (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Грозни провокации срещу мирния протест на ДПС-Ново начало във Враца - ето какво се случва (ВИДЕО)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК