ГОРЕЩО
ПИК TV: Ето ги министрите от кабинета на "Прогресивна България". Очаквано - премиер е Румен Радев (ВИДЕО)
ПОТРЕСАВАЩО! ИПБ: Прикриват самоубийство на служител на АПИ. Мълчанието на министрите на Гюров е...
България предаде на ЕК план за отказ от руски газ
Парламентът реши - без комисия за разследване на кръга "Капитал“ на Иво Прокопиев
САМО В ПИК И "РЕТРО": Новият "Ерген" Кристиян крие тайна приятелка (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Атифете Яхяга призова правителството на Иса Мустафа да организира приема на 3000 бежанци от Сирия, които в момента се намират по улиците на Европейския съюз.
препоръчано
Според нея бежанците може да бъдат настанени в обектите, които са били използвани от силите на НАТО в Косово - КФОР. "Газета експрес" пише, че Яхяга официално е поискала от правителството да приеме три хиляди сирийски бежанци. Преди това тя е коментирала този въпрос с министъра на труда и социалната политика Арбан Абраши.
Снощи в центъра на Прищина граждани палеха свещи за загиналото три годишно момче Айлин Курди, чиято снимка потресе света.
свързани новини
Нов пожар в германски център за временно настаняване на бежанци
6301
на 04.09.2015
Учени предупреждават: Черно море ще се затопли с 4 градуса до 2070 година
12026
на 06.05.2026
Протестиращите сръбски студенти обявиха демонстрация в Белград на 23 май
9503
на 06.05.2026


