ГОРЕЩО
ДПС отбеляза 37-мата годишнина от мирните протести с традиционния възпоменателен митинг-събор в местността Демир Баба теке (СНИМКИ)
ШОКИРАЩО! Туристът на Витоша разкъсан от мечка заради “зелените”, които косъм не дават да падне от хищниците
БОЛЕЗНЕН АВТОГОЛ: Как Ивайло Мирчев извървя пътя от борец срещу "мафията" до ходещо меме (СНИМКИ)
Кога компетентните органи ще конфискуват луксозната резиденция на Николай Бареков?
СТЪЖНИ МУ СЕ! "Възраждане" поискаха оставката на самозабравилия се доносник Мирчев, готови са да осигурят адвокат на разносвача
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Събитията от последните дни в Донбас са пряка руска интервенция. Това заяви премиерът на Украйна Арсений Яценюк в парламента, предаде украинското издание „Лига”.
препоръчано
„Това, което се случва в Динецк и Луганск е пряка руска военна интервенция”, каза украинският премиер.
Изданието напомня, че днес секретарят на Съвета за сигурност, министърът на вътрешните работи, министърът на отбраната, председателят на Държавната гранична служба и председателят на
Службата за сигурност на Украйна трябва да съобщят своята позиция относно необходимостта от обявяването на военно положение в Източна Украйна.
Кола се вряза в пешеходци в Модена, има пострадали (ВИДЕО/СНИМКИ)
2532
преди 16 минути
Украйна си върна телата на 528 загинали войници
5280
преди 56 минути
Канада задълбочава сътрудничеството си със Северна Европа
6849
преди 2 часа
Русия съди легендарна лекоатлетка, противничка на Путин, за... 80 евро
11276
преди 9 часа


