ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков с ГРЪМОВНА НОВИНА от Будапеща: Сорос и Зеленски готвят преврат след победата на Орбан
УБИЙСТВЕНА ИРОНИЯ: Тази вечер "Правосъдие за всеки", "Боец", ПП-ДБ, Джензитата организират поне 100-хиляден протест пред МС за оставката на нелегитимния Гюров под наслов: Кой разпореди това безобразие?
ИЗВЪНРЕДНО! Янкулов ПРОЧИСТИ затвора в София от директора му
НАПРЕЖЕНИЕ! Константин Мишев предупреди служебното правителство: Не си играйте с огъня! Това, което вършите в Кърджали и Благоевград, прилича на нов възродителен процес
ГЪРМИ ПОРЕДНО НЕДОВОЛСТВО срещу служебната власт - Агенцията за борба с градушките излиза на протест
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полузащитникът на Манчестър Сити и националния отбор на Кот д'Ивоар Яя Туре стана посланик на добра воля към програмата на ООН за опазване на околната среда. Футболистът сам съобщи новината, споделяйки я със своите последователи в социалната мрежа "Туитър".
Турe ще трябва да упражнява контрол върху програмата за борба с незаконната търговия на слонова кост и убийството на слонове с цел нейното добиване и продажба.
30-годишният Яя Туре е в списъка от 23-ма играчи, номинирани за приза "Златната топка", който ФИФА ще връчи на най-добрия футболист за 2013 година.
препоръчано
Реал Мадрид мечтае за звезда на Барселона
5177
преди 1 часа
ПОСЛЕДЕН ВЛАК: Боливия и Ямайка на победа от Мондиала
5751
преди 5 часа
ГОНЗО Е ДОВОЛЕН: България разпиля Соломоновите острови с 10:2
8320
преди 7 часа
БИЛЕТ ЗА МОНДИАЛА: Ето ги четирите финални плейофа от Зона Европа
9925
преди 11 часа


