“Барселона“ взе реванш от „Атлетик“ (Билбао) за Суперкупата

6205
на 01.02.2021

“Барселона“ постигна трудна победа с 2:1 срещу „Атлетик“ (Билбао) и се изкачи на второ място във временното класиране на испанската Ла Лига.

Лионел Меси и Антоан Гризман отбелязаха головете, с които „Барса“ взе реванш от баските за загубата във финала за Суперкупата на Испания преди две седмици.

Меси откри резултата в 20-а минута от фаул, но гостите изравниха след автогол на Жорди Алба малко след почивката.

Гризман донесе трите точки за „Барса“ с попадение в 75-а минута след асистенция на Мингеса.

С победата каталунците събраха 40 точки и за първи път този сезон се изкачиха до второто място. Със същия актив е и „Реал“ (Мадрид), а двата гранда изостават на 10 точки след лидера „Атлетико“ (Мадрид).

„Атлетик“ (Билбао) запази 11-о място с 24 точки.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите
Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО) Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО)