ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пеевски изпълни обещанието си - прати писмо до шефа на НСО и комисията, която решава за охраната му (ДОКУМЕНТ)
ПЪРВО В ПИК TV! Делян Пеевски с важно решение за своята охрана: С популизъм не се занимаваме. Ако цената за спокойната държава са охраната и кабинетът на Пеевски, аз ще я платя (ВИДЕО)
Еврокомисията не е съд. А търгът не е лечение
КОЙ ПЛАЩА МАСРАФА? ППДБ пак разпъват техника за стотици хиляди на площада поред парламента (СНИМКИ)
ТЪЖНА ВЕСТ! Почина първият двукратен олимпийски шампион по борба Боян Радев
Животът днес
“Булгартабак“ дари 50 000 лв. за пострадалите от бедствието във Варна и региона
3571
на 20.06.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
„Булгартабак” и всички служители от дружествата в група „Булгартабак” изразяват своята съпричастност към пострадалите от бедствието във Варна и региона.
препоръчано
Компанията се включи в дарителската кампания “Заедно в бедствието”, организирана в помощ на пострадалите, като дари средства в размер на 50 000 лв.
„Булгартабак” е социално ангажирана и отговорна компания, която не за първи път изразява своята съпричастност към пострадали региони.
ОКОНЧАТЕЛНО: Приеха промените в Семейния кодекс за родителските права
5948
преди 43 минути
Въведоха промени в движението по АМ "Хемус" посока Варна
3996
преди 43 минути
Еврокомисията не е съд. А търгът не е лечение
28634
преди 3 часа


