BG EN

“Газпром” отново работи по “Южен поток”

ЧАС ПИК

“Газпром” отново работи по “Южен поток”

13396
на 13.04.2016
“Газпром” отново работи по “Южен поток”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В района на Анапа (Краснодарска област), където е началната точка на газопровода "Южен поток", са възобновени активно строителните дейности, съобщи руската агенция RNS.

препоръчано

На площадката има машини, техника, работници и бетонни тръби, а информационно табло показва, че работи германската корпорация "Щрабаг".От московския офис на компанията потвърждават, че работата е по заявка на "Газпром" за изграждане на тунел в рамките на проекта "Южен поток."

През 2012 г. именно край Анапа със символична заварка беше даден стартът на "Южен поток". Само преди месец обаче прессекретарят на руското президентство Дмитрий Песков заяви, че проектът "Южен поток" не съществува, а преди няколко месеца свалянето на руския изтребител Су-24 уби проекта "Турски поток". 

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК