ГОРЕЩО
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ЧУДО НЕВИЖДАНО: Божигол се отказа от малките котета - има си сериозна приятелка
Експерт по Близкия изток каза какво следва за България след нотата на Иран
Криминален психолог разнищи похитителя на Наталия: Асен е заплашвал и тормозел детето, има психопатни черти и е примитивен. Не изключвам сексуално насилие
ДАЛАВЕРА В СТОЛИЧНА ОБЩИНА? Заместник на кмета Терзиев наредил скандална обществена поръчка
Икономика
„Булгартрансгаз“ ЕАД въвежда в експлоатация модернизираната компресорна станция „Странджа“
7621
на 07.04.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Булгартрансгаз" ЕАД ще въведе в експлоатация реконструираната компресорна станция (КС) "Странджа" и изградените два нови газотурбинни агрегата. Официалната церемония по завършването на проекта ще се състои на 11 април, понеделник, на площадката на компресорна станция "Странджа", съобщиха от дружеството.
препоръчано
На събитието ще присъстват министърът на енергетиката Теменужка Петкова, изпълнителният директор на "Булгартрансгаз" Георги Гегов, представители на местния бизнес и други.
свързани новини
За участие в церемонията са поканени министър-председателят Бойко Борисов и вицепремиерът по европейските фондове и икономическата политика Томислав Дончев.


