ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
Радев отвори "Кутията на Пандора" и последствията за него ще са ужасяващи, въпреки медийния слугинаж
ГОРЧИВО: Цветан Цветанов с 6-те апартамента полегна на Доган и плонжира в краката на Радев
АВТОБОМБА: Мощен циклон от изток отвява конкуренцията на българския автопазар (СНИМКИ)
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
Животът днес
„Вера Су“ продължава да потъва, екипажът отказва да се евакуира, няма и действия от страна на управляващите
16302
на 03.10.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
„Вера Су“ е потънал още повече. Екипажът още е плавателния съд и отказва да се евакуира, а причината са неизплатени заплати, съобщава БНТ. Капитанът споделил, че не получават редовно храна и информация от „Морска администрация“ не споделяли какво се прави, за да се спаси съда.
препоръчано
В същото време вълнението на морето все още не позволява да се доближи кораба. Все още не е пристигнала и цистерната, за да се източи дизеловото гориво.
На „Вера Су“ има тонове азотна тор, а според служебният министър на околната среда Асен Личев той не можел да предизвика екологична катастрофа. Според експерти обаче, когато тази тази опасна тор се изсипе в морето, всичко ще умре.
свързани новини
РЕАКЦИЯ: Създадоха координационна група за ситуацията с кораба “Вера Су“
14095
на 02.10.2021
Министърът на транспорта с извънредни новини от морето: Корабът "Вера Су" потъва
30369
на 02.10.2021
Ето какво засне дронът на военните над кораба "Вера Су" (ВИДЕО)
25930
на 01.10.2021
Екоминистерството призна за разлив от заседналия кораб "Вера Су"
9743
на 27.09.2021


