ГОРЕЩО
Колтуклиева безпощадна след извинението на депутатката Ирина: Късно е, г-жо Асиова-Диамант. Когато стане лично, е непростимо. Партийна белина, която само подчертава петната, не ги премахва. Страх!
Диана Дамянова: Една плеяда от истерично пристрастни Ленчета в панталонки громят всеки инакомислещ в национален ефир, въоръжени със своята святост и недостижимост
НОВО 20: Тайна социология с катастрофални резултати - Андрей Гюров може и да не е кандидат за президент
СЛЕД РЕШЕНИЕТО НА ВКС: Бизнесменът Коцев не иска да плати дълга си към общината, управлявана от кмета Коцев, защото кметът Коцев не иска да връчи изпълнителен лист на бизнесмена Коцев
ПОТВЪРДЕНО: Николай Попов е следен и заплашван. Образувано е досъдебно производство
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
295 души загинаха при падането на „Боинг 777 на компанията Malaysia Airlines в Украйна, на 60 километра от руската граница, пише ”Взгляд”.
препоръчано
Самолетът е паднал там, където в настоящия момент се водят най-ожесточените сражения между донецките опълченци и украинската армия. Украинските власти обвиняват за трагедията противовъздушната отбрана на опълченците. Но аргументите в полза на вината на украинските военни са може би повече от убедителни.
На борда на самолета е имало 280 пасажери и 15-членен екипаж. По думите на представителя на диспечерската служба на Украйна самолетът е изчезнал от радарите на височина от 10 000 метра.
Явор Божанков се гаври с Асен Василев: Костя Копейкин, това ти ли си?! И идиот знае, че...
102648
преди 36 минути
ПАДНА ГОЛЯМА МИСТЕРИЯ: Делян Добрев обяви ще играе ли в битката за президент
325478
преди 4 часа


