ГОРЕЩО
Слави проговори след оставката на кабинета, обърна се специално към Ивайло Мирчев: Ние, чалгарите, сме като котките – имаме по 9 живота. Аз моите още не съм ги изразходил
ПЪРВИ ПОДРОБНОСТИ за ареста на шефа на 5-то РУ! Пламен Максимов и колегите му са заподозрени в схема, свързана с наркотрафик
Топлофикация Русе е най-модерната в България
ГОРЕЩО! Живко Тодоров с тежки въпроси към депутатите: Отговорете, защото потърпевши ще бъдат всички граждани
Проф. Георги Рачев: Сняг в обозримото бъдеще няма. Децата ще трябва да изкарат една кафява Коледа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От вторник тази седмица авиокомпанията „Еър Молдова“ стартира полети от Националното летище в столицата Кишинев до столицата на Белгия – Брюксел, съобщава онлайн изданието Moldova.org, цитирано от Фокус.
препоръчано
Полети по маршрута ще бъдат извършвани два пъти седмично във вторник и в четвъртък. Цената на двупосочния билет започва от 79 евро.
В сряда компанията съобщи също, че от 19-ти декември ще възстанови полетите по маршрута Кишинев-Букурещ. Полетите ще бъдат шест пъти седмично, без събота. Цената на еднопосочния билет до Букурещ ще започва от 55 евро, а на двупосочния – от 99 евро.
Земетресение от 3.9 по Рихтер люшна във Вранча
7124
преди 2 часа
Пуснаха на свобода сръбския наркобос Сретан Йосич
23028
на 11.12.2025


