BG EN

„Закопчаха“ телефонен измамник в Нова Загора

Региони

„Закопчаха“ телефонен измамник в Нова Загора

5535
на 16.10.2018
„Закопчаха“ телефонен измамник в Нова Загора
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

След подаден сигнал в Нова Загора е заловен телефонен измамник, съобава БНР.

препоръчано

Задържаният - 18-годишен жител на новозагорското село Дядово, измамил възрастна жена, преставяйки се за полицейски служител.

79-годишната жена, вярвайки, че помага на полицията в криминално разследване е оставила пред входната врата на дома си 1 800 лв. Сигналът за измамата е подаден от сина на жертвата.

Ден, след като измамникът е извършил първото престъпление, той е заловен при опит да измами друга възрастна жена. При ареста в него е намерена сумата от първата измама – 1 800 лв. Той е задържан за 24 часа.

Работата по разкриване и документиране на цялостната престъпна дейност на задържания продължава.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗГАРЯ! Явор Божанков цъфна на брифинг рамо до рамо с Мирчев и Божанов - Да, България отхвърля ултиматума на Асен Василев СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗГАРЯ! Явор Божанков цъфна на брифинг рамо до рамо с Мирчев и Божанов - "Да, България" отхвърля ултиматума на Асен Василев
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК