ГОРЕЩО
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ШАШ И ПАНИКА: Голямо шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ПОЛИТИЧЕСКА ВЪРТЕЛЕЖКА: Радев започва консултации, първи в понеделник идват ГЕРБ и ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Екстремисти от „Ислямска държава“ (ИД) поставиха ултиматум на Либия да изплати парична компенсация, иначе ще взривят железопътния възел Йонава, използван от САЩ, съобщи BaltNews.lt
препоръчано
Този възел е каен пункт за получаване на военни товари от САЩ и пункт за дислокация на американски войници. Освен това американският гарнизон там се намира само на няколко километра от голямо химическо предприятие.
Искана от ИД сума не се огласява. Местните власти вече са започнали разследване срещу заплаха от терористичен акт. Председателят на парламентарната комисия за сигурност и отбрана Артурас Паулаускас заяви: „Ако това не е идиотска шега, тогава е много сериозна заплаха за държавата“.
ИЗИГРАХА ГИ: Рекламният агент на шампоан за пърхот Божанов пръв се отрече от Z-овете
230172
преди 19 минути
ИЗБОРИ ДО ДУПКА! ГЕРБ се зарече да не преговаря с ППДБ след предсрочния вот
99080
преди 1 часа


