BG EN

„Ислямска държава“ пое отговорност за атаката срещу войници в Брюксел

СВЕТЪТ ДНЕС

„Ислямска държава“ пое отговорност за атаката срещу войници в Брюксел

4206
на 27.08.2017
„Ислямска държава“ пое отговорност за атаката срещу войници в Брюксел
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Терористичната групировка „Ислямска държава“ пое отговорността за атаката срещу войници в Брюксел, съобщава АФП, цитирана от Нова телевизия.

препоръчано

Мъж с нож нападна войници в Брюксел.

"Нападателят в Брюксел беше един от войниците на „Ислямска държава“”, се казва в изявление на терористичната групировка.

Посочва се, че операцията е извършена в отговор на призиви за вземане на прицел на държавите от международната антиджихадистка коалиция, оперираща в Сирия и Ирак, в която членува Белгия.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК