ГОРЕЩО
Българският футбол се завръща с железничарско дерби
Олимпиакос гостува в Лион на последния в класирането
НАГЛОСТ! Андрей Янкулов се прави на ударен за разходките на Емил Дечев с Теди Еврото. Любима негова репортерка си изпусна грозно нервите в Министерски съвет (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Диана Дамянова: Електоратът на ППДБ е изключително свит. Щетата от кабинета "Гюров" е лично за Йотова (ВИДЕО)
УМБАЛ „Пълмед“ въвежда най-висок клас роботизирана хирургична система Da Vinci X
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Представител на външното министерство на Саудитска Арабия заяви, че терористичната групировка „Ислямска държава“ се стреми да раздели страната на пет отделни части, предаде РИА Новости.
препоръчано
Главната мишена на групировката са сътрудниците на силите за сигурност. Също така, „Ислямска държава“ е създала подразделение на територията на Саудитска Арабия и извършва усилена дейност по вербуването на млади хора и дори на деца.


