„Лестър” смачка „Манчестър сити”, Гуардиола пак се издъни

10229
на 10.12.2016

Шампионите водят с 4:0 петнайсетина минути преди края на мача

Началото на двубоя между английския шампион „Лестър” и един от претендентите за титлата тази година „Манчестър сити”  бе абсолютно шокиращо, след като домакините поведоха с два гола след само пет минути игра. В третата митнута Марез обработи дълго подаване и веднага подаде към Слимани. Нападателят след това намери Варди, който стреля в далечния ъгъл, вкарвайки първото си попадение за Лестър след голова суша, продължила 16 мача.

Две минути след това Хут свали добре към Слимани, който пусна топката на пътя на Анди Кинг. Последният стреля от границата на наказателното поле, Браво също не се намеси добре - 2:0.  В 20-ата минута преднината на Лестър стана класическа. Марез изведе Варди с 40-метров пас. Английският национал премина с лекота покрай Браво - 3:0. Скоро след това Марез пропусна възможност за четвърти гол.

Второто полувреме не донесе промяна. Сити се опитваше да атакува, но без успех,  „лисиците” се отбраняваха добре. Вместо намаляване на разликата, "гражданите"получиха четвърти гол. Това ще е поредният неуспех на Гуардиола, който вече призан, че е доста трудно да се побеждава във Висшата лига.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)