„Монтана“ удари резервите на „Левски“ в контрола на „Герена“

6030
на 17.11.2018

Втородивизионният „Монтана“ победи на стадион „Виваком Арена Георги Аспарухов“ резервите на „Левски“ с 3:2.

Сергей Георгиев в 6-ата минута даде преднина на „Монтана“. До края на полувремето Атанас Кабов и Паулиньо вкараха за „Левски“ за 2:1 за „сините“.

В 51-ата минута Атанас Илиев се възползва от грешка на Антъни Белмон и изравни резлутата. Крайното 3:2 за „Монтана“ оформи Борислав Дамянов в 75-ата минута.

Двубоят бе изгледан от собственика на „Левски“ Спас Русев и юношата на клуба, вратаря Николай Михайлов.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства
ПЪРВО В ПИК TV! Ядосаха Борисов заради служебното правителство: Защо не питате как Гвоздейков и Вътев са министри? Радев и Денков не приеха идеята ни за стратегически енергийни доставки (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Ядосаха Борисов заради служебното правителство: Защо не питате как Гвоздейков и Вътев са министри? Радев и Денков не приеха идеята ни за стратегически енергийни доставки (ВИДЕО)