BG EN

„Ройтерс”: Държавният департамент на САЩ одобри възможната продажба на осем изтребителя F-16 на България

Политика

„Ройтерс”: Държавният департамент на САЩ одобри възможната продажба на осем изтребителя F-16 на България

6602
на 04.06.2019
„Ройтерс”: Държавният департамент на САЩ одобри възможната продажба на осем изтребителя F-16 на България
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Държавният департамент на САЩ одобри възможната продажба на осем изтребителя F-16 и свързаното с тях оборудване на България, в сделка на приблизителна стойност 1,67 милиарда долара, предаде „Ройтерс”, цитирана от „Фокус”

препоръчано

От Агенцията за сътрудничество в отбраната и сигурността към Департамента на отбраната на САЩ съобщиха в изявление, че главен изпълнител ще бъде компанията Lockheed Martin.

„Предложената сделка ще допринесе за външната политика и националната сигурност на САЩ, като ще допринесе за подобряване на сигурността на съюзник в НАТО и ключов демократичен партньор на САЩ, в осигуряването на мира и стабилността в този регион“, се казва в изявлението.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК