BG EN

„Топлофикация София“ не бърза да спира парното

Животът днес

„Топлофикация София“ не бърза да спира парното

7537
на 09.04.2022
„Топлофикация София“ не бърза да спира парното
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Топлофикация София“ няма да спира парното засега, съобщава дружеството в официалната си страница. 

препоръчано

Поради очаквано застудяване в следващите дни и среднодневни температури под 12С „Топлофикация София“ ще продължи да предоставя услугата отопление до настъпване на необходимите условия за преустановяването ѝ. Такива аргументи предоставя дружеството в съобщението си. 

„Продължаваме да следим ежедневно данните, предоставени от НИМХ“, уверяват от дружеството. Актуална информация може да намерите на сайта на дружеството, фейсбук страницата, както и на информационния телефон 0 700 11 111.

Припомняме, че във вторник дружеството обяви, че има готовност да започне поетапното спиране на парното.

Според наредбата това трябва да се случи до 30 април или ако средната денонощна температура в три последователни дни е над 12 градуса, както и прогнозата за следващите 7-10 дни да е за трайно затопляне.

Битовите клиенти могат да заявят дата за по-ранно спиране на отоплението. За целта трябва да посетят най-близкия център за обслужване на клиенти, да попълнят заявление и да представят решение от Общото събрание на етажната собственост за по-ранно спиране.

Стопанските клиенти, в това число детските градини, училищата и здравните заведения, също могат да заявят по-рано изключване на парното. Достатъчно е директорът/управителят да изпрати писмено заявление в обслужващия ги топлорайон или в Централно управление на дружеството.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК