ГОРЕЩО
Доц. Стойчо Стойчев за президентските избори: Нищо не е в кърпа вързано и нищо не е сигурно!
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Ето какво каза Олег Невзоров след разпита
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Немският автомобилен гигант „Фолксваген“ има намерение да назначи сегашния генерален директор на компанията „Порше“ Матиас Мюлер на мястото на подалия оставка Мартин Винтеркорн. Това съобщава Reuters, като се позовава на източник, запознат със ситуацията.
препоръчано
Според информацията на източника, по-голямата част от 20 члена на надзорния комитет на „Фолксваген“ поддържат кандидатурата на Мюлер. В петък той най-вероятно официално ще оглави компанията.
"Фокус"


