BG EN

„Ще те смажа! Ще те ликвидирам“: Гледат делото срещу „Лейди България“ за закана за убийство (СНИМКИ)

Темида

„Ще те смажа! Ще те ликвидирам“: Гледат делото срещу „Лейди България“ за закана за убийство (СНИМКИ)

108681
на 13.11.2024
„Ще те смажа! Ще те ликвидирам“: Гледат делото срещу „Лейди България“ за закана за убийство (СНИМКИ)

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Софийският райнонен съд гледа делото срещу Христина Красимирова - "Лейди България".

препоръчано

Красимирова е привлечена към наказателна отговорност за хулигански действия и закана за убийство на паркинг в София.

Инцидентът стана на 23 май около 13 часа на паркинг на бул. „Симеоновско шосе“ в София. Там "Лейди България" целенасочено удря друга кола с жена шофьор, гласи обвинението на прокуратурата. Красимирова е отправила и закани към другата жена - "Ще те смажа! Ще те ликвидирам!".


  

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК