BG EN

Пенсионерка се заби в пътен знак на бул. "България"

Инциденти

Пенсионерка се заби в пътен знак на бул. "България"

22830
на 12.09.2014
Пенсионерка се заби в пътен знак на бул. България

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лека кола „Фиат“, управляван от възрастна жена се заби в пътен знак на булевард „България“. В резултат на това предизвика верижна катастрофа и пострадаха още два автомобила – "Ауди" и "Пежо".

препоръчано

Италианското возило пътувало по посока центъра, когато, по думите на възрастната водачка на автомобила, било засечено от друго пътно превозно средство, което не спряло след инцидента. За щастие няма пострадали.

При ПТП-то има нанесени само материални щети. За около половин час движението по булеварда е било затруднено.

 

 

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ОБНОВЕНА) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 55
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК