ГОРЕЩО
Иван Таков от БСП ЗАНУЛИ Васил Терзиев: Разхожда се по жълтите павета, останалите софиянци газят в боклука
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От полицейски служители на РУ-Петрич, със заповед за задържане до 24 часа, е задържан Д.Ч./48г./ от Сандански. На 20.11.2015г. около 21:10 часа в района на ГКПП-Кулата, между лицето и 31-годишен водач на товарен автомобил „Волво” е възникнал скандал, вследствие на което Д.Ч. е нанесъл удари с тъп предмет и е счупил предно, дясно, странично огледало и прозорец на вратата на товарния автомобил „Волво”. По случая е образувано досъдебно производство.
препоръчано
Извънредно! Сигнал за бомба и пожар спря бързия влак София – Кулата
11357
на 11.11.2015


