BG EN

300 служители на МВР пазят реда в изборния ден във Видинско

Партии

300 служители на МВР пазят реда в изборния ден във Видинско

4340
на 01.11.2015
300 служители на МВР пазят реда в изборния ден във Видинско
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Около 300 служители от структурните звена на МВР в област Видин осигуряват охраната на изборните секции и отговарят за реда и спокойствието в региона на втория тур от местните избори. Това съобщават от Областна дирекция на МВР във Видин.

препоръчано

Охраната на изборните помещения през изминалата нощ е преминала нормално,тази сутрин секционните помещения и съдържащите се в тях материали са предадени на СИК и ОИК. До този момент няма данни за прояви, които да застрашават нормалното провеждане на изборите.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК