ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Публикуваните сметки на политиците показват огромния фалш в приказките им. Бойко Борисов декларирал, че има 14 000 лв. А като загуби на белот от Емо Димитров-Ротманса, плати над 20 000 лв. само за полета на Бистришките тигри до Варна.
Що за безсрамие са тези декларации пред Сметната палата? На будали ни правят с тях. Станишев пък притежава само 5000 лв. А официално живее под наем в суперлуксозния комплекс „Магнолия“ в боровата гора над Княжево. С какво си плаща наема като има само толкова пари?
Доган се е разчувствал нещо и е обявил, че има 909 000 лв. Като му знаем хонорара за хидроинженерните му знания и умения и това е малко. Волен Сидеров пък няма абсолютно нищо – ни имоти, ни депозити. Гол като църковна мишка, а пък ходел на 5-звезден хотел в Париж, където една нощувка е 1000 евро. Демагогията и лицемерието вървят ръка за ръка с политиката. Това е.
Ади Дончева, Благоевград



