ГОРЕЩО
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
64-годишен перничанин е задържан за стрелба с пистолет по негова съседка, съобщиха от пресцентъра на МВР.
препоръчано
Снощи около 22,00 ч. бил подаден сигнал на тел. 112 за стрелба с огнестрелно оръжие на ул. „Люлин” в гр. Перник. Полицейски автопатрул реагирал незабавно и на място бил задържан 64-годишен мъж с инициали Н.М. Униформените иззели от употребилият значително количество алкохол мъж газов пистолет.
По първоначални данни изстрелите били по негова 49-годишна съседка. Причините са в процес на установяване. Н.М. е задържан за срок от 24 часа с полицейска заповед. Започнато е досъдебно производство.


