ИЗВЪНРЕДНО! Червен екстаз - експресен отговор! Сектор "Г" ликува - ЦСКА...

19944
на 21.10.2017
ИЗВЪНРЕДНО! Червен екстаз - експресен отговор! Сектор Г ликува - ЦСКА...

Тотална драма на Националния стадион. Тиаго Родригес бележи за ЦСКА срещу Левски. Гол в 12-ата минута, мощен изстрел на Тиаго и резултатът стана 1:1. Само 3 минути по-късно Родригес отбеляза още едно попадение, с премерен шут! 2:1 за "червените" след 15 минути игра.

Преди това Яблонски откри за "сините" в 8-ата минута. Страхотно дерби, голове, невероятна публика по трибуните и футбол на добро ниво!

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите