BG EN

Куриоз! Да живееш 15 години без да плащаш наем

Животът днес

Куриоз! Да живееш 15 години без да плащаш наем

5753
на 14.12.2014
Куриоз! Да живееш 15 години без да плащаш наем
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Майка и дъщеря вече цели 15 години си живеят в общинско жилище във Варна, без да плащат нито една стотинка от дължимия минимален наем, информира "Монитор".

препоръчано

Вместо да се тревожат за набъбналата сметка, която дължат на местната хазна, те за пореден път написали молба до администрацията да им бъде опростена дължимата сума. По сметки на районното кметство „Младост”, на чиято територия се намира общинското жилище, за 15-те години в него наемателките са задлъжнели с над 5500 лева.

На заседанието на общинската комисия по социални дейности стана ясно още, че през всичките тези години, срещу двете са натрупани и огромно количество писма, събрани в дебела преписка. Становището на общинарите е, че дължимата сума няма да им бъдат опростена и трябва да се плати. Отсега нататък при постъпването на молби за опрощаване на общински наеми, ще се взима под внимание не само становището на съответния районен кмет, но и на домоуправителя на сградата, в която молителите живеят, решиха още общинарите.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО) ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК