Нов провал за Ливърпул, падна и от Кристъл Палас

1885
на 23.11.2014

Ливърпул записа поредна загуба в английската Висша лига от началото на сезона. Тимът падна като гост от Кристъл Палас с 1:3 няколко дни преди визитата му в България. В сряда (26 ноември) Ливърпул гостува на Лудогорец в мач от групите на Шампионската лига. Възпитаниците на Брендън Роджърс днес поведоха срещу Кристъл Палас още във 2-ата минута, но допуснаха пълен обрат до 1:3. Попадението за мърсисайдци в началото вкара Рики Ламбърт. Дуайт Гейл изравни в 17-ата, Джо Ледли направи резултата 2:1 в 78-ата минута, а крайното 3:1 оформи Миле Йединак в 81-ата минута. Това бе шесто поражение за Ливърпул от началото на сезона, след което заема 12-то място с 11 точки. След победата Кристъл Палас напусна зоната на изпадащите и вече с 12 точки е на 15-а позиция.

Съставът на Ливърпул: Миноле, Глен Джонсън, Мартин Шкъртел, Ловрен, Хави Манкило, Джерард, Адам Лалана, Джо Алан, Филипе Коутиньо, Рахим Стърлинг, Рики Ламбърт

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите
ГОРЕЩО В ПИК TV! Нинова: Все някога трябва да дойде горският (НА ЖИВО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Нинова: Все някога трябва да дойде горският (НА ЖИВО)