ПОРЕДЕН ПРОВАЛ НА ЖАДНОТО! Шампионът Лудогорец би с 3:1 "Левски" на "Герена", "сините" с три греди

18168
на 16.05.2017
ПОРЕДЕН ПРОВАЛ НА ЖАДНОТО!  Шампионът Лудогорец би с 3:1 Левски на Герена, сините с три греди

Шампионът Лудогорец победи с 3:1 "Левски" на "Герена" в двубой от 33-ия кръг в Първа лига. Бразилските звезди на гостите Марселиньо (21) и Вандерсон (23) дадоха комфортна преднина на гостите в рамките на 120 секунди. Преди това Франсис Нар удари дясната греда в 17-ата минута с хубав удар от границата на наказателното поле.
Давид Яблонски с глава върна едно попадение в 31-ата минута, а след това последваха две спасявания на Ники Кръстев.

Антон Огнянов пък пропусна да изравни малко след това. В 41-ата минута Кафу пропусна от няколко метра.

Втората част започна с пропуск на Кафу, а след това Ренан спаси удар на Найденов. В рамките на една минута "сините" удариха още две греди. Първо в 62-ата минута Бабатунде с хубаво изпълнение бе близо до един от най-красивите голове за сезона, но Ренан чукна топката и тя се отби в горната греда и излезе в корнер, предава Спортал. След центрирането от ъглов удар топката попадна Краев, който стреля от 15 метра, но Ренан с нов рефлекс изби, а топката се отби в дясната му греда.

Лудогорец вкара трети гол във вратата на Левски в 70-ата минута. Отново точен бе Вандерсон, който се възползва от грешка поредната грешка през центъра и със самостоятелен пробив увеличи преднината на "орлите".