BG EN

Продължава да расте броя на хората с чревни инфекции в Перник

Региони

Продължава да расте броя на хората с чревни инфекции в Перник

3342
на 18.08.2015
Продължава да расте броя на хората с чревни инфекции в Перник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Броят на хората с чревни инфекции в Перник продължава да расте, предаде "Мироглед".

препоръчано

Само през последната седмица увеличението на болните от ентероколит в областта е с 20%, а спрямо началото на месеца – 50%

12 човека са настанени в Инфекциозното отделение на пернишката болница заради обезводняване в следствие на чревните инфекции, сочи справка със сайта на РЗИ Перник.  През предишните седем дни хората с това заболяване са били 10. 8 от новозаразените са от Перник и по един – от селата Люлин, Богданов дол и Студена. По категории случаите са класифицирани като вероятни.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК