ГОРЕЩО
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
Здраве
Спешно! Майка от Варна се нуждае от кръв, ампутират й повторно крака заради диабет
5716
на 28.09.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Имам нужда от помощ отново! Майка ми беше приета по спешност вчера в УМБАЛ "Св. Марина". Днес ще й правят операция - повторна ампутация на крака (заради диабета). И се нуждая от кръводарители, защото нито аз, нито брат ми можем да дарим, пише Виолета Тодорова, цитирана от "Петел".
препоръчано
Може ли някой да помогне? Кръвната група няма значение. Като се отиде в Кръвния център, който е в двора на Окръжна болница, трябва да се каже, че кръвта е за Върбинка Богданова, УМБАЛ "Св. Марина". Необходима ми е бележката, която трябва да занеса в Терапията. Телефон за връзка с мен: 0894 83 70 93


