Тимеа Бабош отпадна във втория кръг в Будапеща

3851
на 23.02.2018

Защитаващата титлата си Тимеа Бабош отпадна във втория кръг на турнира по тенис на твърди кортове в зала в унгарската столица Будапеща с награден фонд 250 хиляди долара. Поставената под номер 3 представителка на домакините Бабош загуби от германката Мона Бартел с 4:6, 6:4, 3:6 за 1:52 часа, предава Спортал.

Бартел спечели последните три гейма на третия сет, за да стигне до успеха.

На четвъртфиналите германката ще играе срещу квалификантката Исалин Бонавентюр (Белгия), която постигна успех срещу осмата поставена Дона Векич (Хърватия) с 6:4, 6:1 за 68 минути.

ГОРЕЩО В ПИК TV! Нинова: Все някога трябва да дойде горският (НА ЖИВО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Нинова: Все някога трябва да дойде горският (НА ЖИВО)