ФУТБОЛНО ЗРЕЛИЩЕ! Реал (Мадрид) страда много, но спечели в шоу с осем гола в Севиля

5207
на 19.02.2018

Реал Мадрид и Бетис изиграха зрелищен двубой от 24-ия кръг на Примера дивисион в Севиля, в който паднаха цели осем гола, а победител излезе "белия балет", който грабна успеха с 5:3.

Двубоят премина през невероятни обрати. Първи ликуваха гостите, след като Асенсио откри в 11-ата минута. Домакините изравниха в 34-ата минута чрез Манди, а три минути по-късно поведоха, след като Начо си отбеляза автогол.

След почивката Серхио Рамос изравни за Реал, а "белите" стигнаха до обрат в 59-ата минута, когато отново Асенсио се разписа, предава Спортал. Кристиано Роналдо вкара четвърти гол в 65-ата минута и всичко в този мач изглеждаше свършило, но непримиримите домакините върнаха напрежението пет минути преди края чрез Серхио Леон. Влезлият като резерва Карим Бензема обаче върна спокойствието в редиците на гостите в добавеното време. Лошата новина за мадридчани е контузията на Марсело, който напусна принудително.