ГОРЕЩО
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
Балкани
Австрия: Само размяната на територии може да нормализира отношенията между Сърбия и Косово
13054
на 15.11.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Размяната на територия между Сърбия и Косово може да бъде път за нормализирането на отношенията между Белград и Прищина, коментира най-голямата обществена медия в Австрия ORF, цитиран от "Фокус". Според белградските медии идеята за размяна на територии идеята е „актуална“ за сръбския президент Александър Вучич и министър-председателят на Албания Еди Рама. Според някои медийни доклади албанският премиер дори действа като посредник за реализацията на идеята.
препоръчано
свързани новини
Могерини помирява Сърбия и Косово, инициира среща
9167
на 30.08.2017
Бившата сръбска провинция Косово (и Метохия) обяви едностранно независимост през февруари 2008 г. Белград все още отказва да признае съществуването й като независима държава.
СМЪРТ И РАЗРУХА: Наводненията в Гърция взеха жертви (ВИДЕО)
10264
преди 1 часа
Кипър регистрира 13 смъртни случая от грип
5936
преди 14 часа
Гръцките фермери се оттеглят от блокадите
6204
преди 15 часа
Гърция е в червена тревога заради силна буря
15674
преди 21 часа


