0
27.12.2017
0
4038

Коледата донесе очакваната глътка въздух за Уотфорд, който беше в серия от четири поредни загуби в Премиършип. Днес “стършелите” надвиха бившия първенец Лестър с 2:1 на “Викъридж Роуд”, като това стана факт след автогол на вратаря Каспер Шмайхел в 65-ата минута. Преди почивката отборите си бяха разменили по едно попадение.

След тази среща Лестър продължава да е пред Уотфорд в класирането, но разликата вече е само 2 точки, предава Спортал. Маратонът за състава на Клод Пюел продължава с ново гостуване - на Ливърпул на 30 декември, а също тогава днешният съперник приема Суонзи.