ГОРЕЩО
Арестуваха бивш шеф в ЦСКА и световен шампион по борба след катастрофа
НЕ ПРИБИРАЙТЕ ЧАДЪРИТЕ: Облачно, дъждовно и ветровито през целия ден (КАРТА)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за "забавление" има и в близост до къщата на Кирил Петков на "Корал" (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Автопатрул от Бобов дол хвана в момент на кражба 35-годишен мъж. Съучастникът му избягал, но час по-късно и той е задържан. Двамата мъже задигнали товарен микробус “Фиат Дукато” от паркинг в града.
препоръчано
Придвижили се с него до ул. “Св. Русев”, където е бил паркиран микробус “Мерцедес”, собственост на фирма за търговия с хранителни продукти и натоварен със стоки.В откраднатото МПС са установени 295 пакета брашно,230 пакета сол, над 400 бири от различни марки и различна вместимост, съобщава struma.bg. 28-годишният М.Ц. и М.А са задържани с полицейска заповед за 24 ч в ареста. По-младият е от тях е осъждан.
Арестуваха бивш шеф в ЦСКА и световен шампион по борба след катастрофа
15643
преди 44 минути
ШОКИРАЩИ ТЕКСТОВЕ И СНИМКИ открити в телефона на "лама" Калушев
110002
преди 1 часа
Случаят "Петрохан": Очакват се натривките, за да се разбере кой е стрелецът
19997
преди 2 часа


