ГОРЕЩО
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
Легендарният певец имаше два брака, но до момента не е известно да има наследници
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Адвокатите, работещи по делото за наследството на Принс, получиха съдебно разрешение за ДНК изследване на проба от кръвта на певеца.
препоръчано
Резултатите ще бъдат използвани при евентуални претенции за бащинство от страна на някоя от партньорките на звездата, съобщава БТА. Принс имаше два брака, но до момента не е известно да има наследници.
Той почина на 21 април, без да остави завещание.
Само в ПИК и "Час Пик" ! Гавра разтърси шоубизнеса: Азис оплю покойния Принс
14702
на 06.05.2016
Принс имал среща със специалист по пристрастяванията преди смъртта си
10864
на 04.05.2016
Бой за наследството на Принс
15036
на 03.05.2016


