BG EN

Ад под небето! Гори апартамент на 13-ти етаж във Враца

Инциденти

Ад под небето! Гори апартамент на 13-ти етаж във Враца

5036
на 03.11.2015
Ад под небето! Гори апартамент на 13-ти етаж във Враца
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Загадъчен пожар е избухнал преди минути в центъра на Враца, съобщи tribali.info.

препоръчано


Пламъците лумнали на 13-тия етаж в блок 14 на улица „Илия Кръстеняков“, точно над хипермаркет „Билла“. В момента на мястото на инцидента има пожарна кола, патрулка и служебния автомобил на областната дирекция на МВР във Враца, който ходи само при тежки криминални престъпления.


В апартамента, в който са избухнали пламъците, от скоро живеят под наем хора, непознати за съседите. Живеещите в блока предполагат, че пожарът е причинен от забравена печка, която подпалила бюро в апартамента.


Интересното е, че на мястото гъмжи от униформени и цивилни полицаи, които отказват достъп до запалилия се апартамент. Възможно е причината за присъствието на толкова много служители на МВР да не е само пожар, а да се касае за престъпление или друг тежък инцидент. По входната врата на апартамента няма видими следи от взлом и опушване.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК