ГОРЕЩО
СКАНДАЛ! МВР събира данните на членовете на секционните избирателни комисии (ДОКУМЕНТИ)
ТЕЗИ ЧЕТИРИМА ЕВРОДЕПУТАТИ опитаха да спънат ЕС в борбата с нелегалната миграция
Fibank подкрепя кампанията „Сканирай лапата“ в защита на животните
УНИКАЛНО ШОУ! Бабка по чехли случайно видя Асен Василев на площада и му открадна шоуто пред медиите (ВИДЕО)
Георги Марков РАЗБИВАЩО пред ПИК: Партизаните на Сорос в България изтрещяха. Ген. Атанасов е станал Кокорчо на квадрат
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията спипа двама нередовни мотопедисти за ден при проверки във Врачанско, съобщават от ОД на МВР Враца, цитирани от Конкурент.
препоръчано
На 26 май (събота) към 20:00 часа в белослатинското село Габаре бил спрян за проверка М.Г., на 41 г. от село Драшанс мотопед „Симсон“. Машината била без номера и документи за собственик, а на всичкото отгоре мотопедистът бил неправоспособен, като затова е отнесъл акт.
От полицията допълват, че по този случай е образувано бързо производство.
Подобно наказание отнесъл и 34-годишният Т.Д. от Роман, който бил спрян за проверка от автопатрул същият ден преди обед.
свързани новини
Ветеран мотопедист нацели мазда
7877
на 08.09.2016
Линейка помете мотопедист
11604
на 23.06.2016
Той управлявал мотопед без номера.
Отнесъл е акт по закона за движение по пътищата.
Мотопедист катастрофира в Русе
4532
на 14.10.2015
Мотопедист загина при катастрофа в Трояново
9321
на 24.09.2015


