ГОРЕЩО
НАМЕРЕН В ПРЕВОДА! Университетски преподавател СМЪКНА ФАСАДАТА на Радев като МЕСИЯ
ШАРЕНА ЗИМА! В равнините - мъгли, в планините - слънце, температурите ще достигнат 9 градуса
ГОРЕЩО В ПИК! Копринков коли и беси в проекта на Радев - раздават се постове, договорят се министри
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Сорос подлуди ППДБ - шарлатаните искат 121 депутати и анти Тръмп правителство през машините, Гюров и Рашков
ГОРЕЩО! Дългата ръка на Радев прозира в драмата с кворума в парламента
Акценти
АНАЛИЗАТОРИ: Пълен абсурд! Тези, които не искаха БСП да управлява столицата, ще подкрепят внука на ДС
65391
на 31.10.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Анализирайки цялата кампания, ще излезе, че тези, които не искаха БСП да управлява столицата, ще подкрепят кандидата, който е внук на ДС. Крайната десница е митологема, която трябва да бъде разбита, тя има 5,5%“, това каза политологът Любомир Стефанов пред Нова нюз.
препоръчано
Вече 30 години коалиции управляват страната по места, така че на този вот няма изненада, подчерта той. Съсредоточаването на властта в една партия е вредна за демокрацията, допълни политологът.
Изненада на тези избори е ниската избирателна активност, поясни социологът Кольо Колев. Той е категоричен, че тече процес на отвращение от политиката.


