BG EN

Ана Радичева: Победихме с колективната игра

Волейбол

Ана Радичева: Победихме с колективната игра

11207
на 09.05.2015
Ана Радичева: Победихме с колективната игра
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Победихме с колективната игра", заяви капитанът на женския волейболен тим на Марица Ана Радичева. Както вече стана ясно Марица Пловдив е новият шампион по волейбол на България при жените. "Жълтите" спечелиха гостуването си на Левски София с 3:2 (25:19, 18:25, 25:23, 24:26, 15:11) в третия решителен мач от финалния плейоф, който се игра в Спортен център "Люлин" (бившата зала "Сиконко").

препоръчано

Така с 2:1 победи в серията, пловдивчанки триумфираха с историческа първа титла, а за да бъде успехът още по-сладък, златните медали оформиха и златния дубъл, след като по-рано през сезона момичетата на Иван Петков спечелиха и Купата на страната. Ето и какво каза след драматичния двубой, за сайта на БФВолейбол, капитанът на Марица Ана Радичева, която изигра страхотен мач и стана топреализатор с 27 точки:

"Изпълнихме целите, които ни бяха поставени преди началото на сезона. Задачите бяха да спечелим Купата и шампионата. Много се радвам, че зарадвахме нашите шефове. Това е една игра и все пак на игрището сме 12 жени и стават постоянно въртележки. Според мен нашият отбор победи с колективната игра и това, че всяка една играе за другата", заяви Радичева. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК