ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Селекционерът на националния отбор на България до 19 години Ангел Стойков ще пропусне второто занимание на тима в Тбилиси. Причината за това е, че то е предвидено за днес в 11:00 часа, но по същото време младият специалист ще бъде на официалната пресконференция за откриването на Евро 2017 в Грузия. Той ще говори пред медиите заедно с колегите си от Англия, Холандия и Германия, които са съперниците на "лъвчетата" в група "Б" на турнира.
Стойков е предвидил две занимания за деня, като второто ще бъде късно следобед.
Както е известно, "трикольорите" дебютират на европейското първенство в понеделник срещу Англия. Двубоят е в Тбилиси.
препоръчано
Лудогорец вади скрит коз срещу Славия
8833
преди 4 часа
Левски защити Асен Митков от атаките в социалната мрежа
8494
преди 5 часа
ГРАНДИОЗНА СЕЛЕКЦИЯ: ЦСКА взима звездно трио
16853
преди 5 часа


