BG EN

Англия ще дава гражданство на богаташи след търг

Европа

Англия ще дава гражданство на богаташи след търг

4106
на 26.02.2014
 Англия ще дава гражданство на богаташи след търг
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Великобритания се готви да въведе нова схема за предоставяне на гражданство на богати чужденци, предвиждаща организиране на международни търгове, в които най-ниската ставка ще е 2,5 милиона паунда /около 4,17 милиона долара/, съобщава днес в. "Файненшъл Таймс".

препоръчано

Предложението за организиране на търгове фигурира в проекта за радикална визова реформа, внесен за разглеждане в правителството от Консултативната комисия по въпросите на имиграцията, уточнява изданието. Тя предлага търговете да бъдат ежегодни и да се издават 100 визи, всяка от които ще струва най-малко 2 милиона паунда.

Плюс това кандидатите за британско гражданство трябва да внесат 500 000 паунда в благотворителни фондации. На спечелилите търговете гражданството ще се дава по ускорена процедура. За да подадат документи за участие богатите чужденци трябва да са живели в Обединеното кралство две години.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО) САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ново
Днес: 40
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК