Времето в София 28 o C

Антоан Гризман класира Барселона на осминафиналите за Купата на Краля с гол в края на мача срещу Ибиса

на 23.01.2020
3855
0
23.01.2020
0
3855

С гол на Антоан Гризман в четвъртата минута на продължението на редовното време на мача отборът на Барселона победи като гост Ибиса с 2:1 в двубой от 1/16-финалите на турнира за Купата на Испания по футбол.

В "Реал" искат не само Килиан Мбапе, но и брат му</p><p>

В "Реал" искат не само Килиан Мбапе, но и брат му

За интерес към френската футболна звезда Килиан Мбапе от...

на 01.01.2020

Тимът на Ибиса поведе още в 9-ата минута на двубоя с попадение на Хави Перес. Мъките на Барселона, които бяха без Лионел Меси, който бе получил почивка, продължиха до 72-ата минута, когато Гризман възстанови равенството. В четвъртата минута на добавеното време на редовното време на мача отново французинът бе точен за крайното 2:1 за Барселона.

Реал (Мадрид) отстрани на тази фаза на турнира играещият в третото ниво на испанския футбол тим на Саламанка, побеждавайки като гост с 3:1. Гарет Бейл в 18-ата минута откри резултата, а в 57-ата минута Алваро Ромеро изравни. Хуан Гонгора в 62-ата минута си вкара автогол за 2:1 за Реал, а в 90-ата минута Браим Диас оформи крайното 3:1 за тима от Мадрид.