ГОРЕЩО
МЕРКИ: Външно привика временно управляващия посолството на Северна Македония след палежа в Скопие
СЛЕД СРЕЩА С РАДЕВ: Превозвачите няма да протестират
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Елена Йончева с остри думи след поредната провокация, дошла от Северна Македония: Извършителите трябва да бъдат подведени под отговорност (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Схемите в "Баба Алино" са ставали под широко затворените очи на Благомир Коцев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Карло Анчелоти, един от фаворитите за нов наставник на Ливърпул, обяви, че иска да продължи почивката си от футбола до края на настоящия сезон, след което ще е готов да се върне към треньорска дейност.
препоръчано
"В настоящия момент провеждам добре своето време, но разбира се, искам да се върна към треньорската работа, тъй като това е моята страст. Сега искам да набера сили и да съм готов за следващия сезон", обяви италианецът, цитиран от "Дейли Мейл". Почти сигурно на поста мениджър на Ливърпул ще бъде назначен Юрген Клоп.
Анчелоти пристигна в Англия за преговори с Ливърпул
3803
на 05.10.2015


