ГОРЕЩО
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия (СНИМКИ)
Лидерите на ДПС на Националната мюсюлманска конференция: Избират нов главен мюфтия
Испания ще излее гнева си над Саудитска Арабия
ТРАГЕДИЯ! 14-годишно момче загина при катастрофа
ДИАГНОЗА! Преди трагичното премиерстване на Кирил Петков София не допускаше антибългарска риторика и либерални отношенията с РС Македония
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Китайската полиция е задържала вицепрезидента на компанията Ruihai Logistics, собственик на взривения в Тянцзин склад с опасни вещества.
препоръчано
10 души бяха арестувани на другия ден след инцидента, който стана на 12 август. Сега е бил задържан и Сюе Вей, вицепрезидент на Ruihai Logistics. Засега е неясно какви точно обвинения ще бъдат предявени на Сюе.
Първият взрив на 12 август, чиято мощност бе оценена на 3 тона тротилов еквивалент, бе последван от още няколко със сумарна мощност 21 тона тротилов еквивалент.
свързани новини
По последни данни вследствие на огромната експлозия са загинали 114 души, 70 се водят безследно изчезнали, а още 698 са на лечение в болница.
Две силни земетресения разтърсиха Камчатка
9503
на 19.06.2026
Световните пазари реагираха на споразумението между САЩ и Иран
10814
на 19.06.2026
Япония повиши основния си лихвен процент до пик от 30 години
7386
на 16.06.2026
Земетресение разтресе Китай, има жертва
9470
на 16.06.2026


