ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Спипаха Софиянски да гази законите насред "Витошка"! Сватът на Божков на консултация в адвокатска кантора (СНИМКИ)
АБЕ, КЪДЕ Е РАДЕВ: На кого ни остави, Спасителю?! На Копринката, СМС-а и Узунов ли? Или на червения дерибей от РУМНО ген. Стоимен Стоименов?
ШОУ В ПИК TV! Бизнесменът Киро щял да слага България отново на картата на света - сигурно е замислил нови съмнителни реклами с Опра Уинфри и Джокович (ВИДЕО)
ТЪНКИ СМЕТКИ: Ето как бившият обитател на "Дондуков“ 2 спъва предсрочните избори
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В предиобедните часове на 6 февруари бил получен сигнал от дежурен охранител в пловдивския затвор, че по време на свиждане, 34-годишен мъж се опитал да предаде забранени вещи на лишен от свобода.
препоръчано
Сред тях били и две саморъчно свити цигари и полиетиленово пликче с кафяво прахообразно вещество.
Посетителят-наркопласьор е задържан за срок до 24 часа в ареста на Първо РУ, а последвала експертната справка сочи, че иззетото наркотично вещество е хероин с тегло 4,252 грама.
свързани новини
Затвор за пезевенк на 16-годишно момиче, карал я да взима наркотици
23157
на 06.11.2020
Магистрати постановиха 4 години затвор за наркотици
10390
на 14.03.2020
Мъж получи 1 година и 8 месеца затвор за незаконен калашник и наркотици
11119
на 22.01.2019


