ГОРЕЩО
Колтуклиева: "Протестът успя!" Така ли? Давате ли си сметка какво всъщност се случи
МАЙКА ЗОВЕ: Кметът на район “Слатина” Георги Илиев, изявен кадър на ПП‑ДБ, да каже за двата педофилски скандала в рамките на месеци
ИЗБОРИ И АЛГОРИТМИ: Защото трябва да се спазва Конституцията! Защото всичко останало е от лукавия. Пардон, от мракобесния Z, олицетворение на евразийската автокрация
Защото пуснаха музика: Синдикатите са в ужас, Василев нарича ГЕРБ "идиоти", а Мирчев дължи обяснение за твърдението си, че ще се крадат милиарди от хазната за купуване на гласове
Забравиха ли ППДБ за аверите на Благо Коцев? Няма ли да съберат пари и за техните гаранции
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Управляващата Републиканска партия на Армения има всички шансове да формира правителство след парламентарните избори, преминали в страната на 2 април, предаде РИА Новости.
препоръчано
„Резултатите от изборите свидетелстват, че имаме всички шансове да формираме правителство. Времето ще покаже какъв ще е форматът му: дали ще го правим сами или в коалиция“, заяви прес-секретарят на партията Едуард Шармазанов.
По последни данни РПА, чийто лидер е президентът на Армения Серж Саркисян, получава 57,56% от гласовете. Коалиция „Царукян“, оглавявана от бизнесмена Хакик Царукян събора 22,79% от гласовете, а партия „Дашнакцутюн“ – 8,19%.
свързани новини
Управляващата Републиканска партия печели парламентарните избори в Армения
3521
на 03.04.2017
На парламентарните избори в Армения не е имало сериозни нарушения
4879
на 03.04.2017
ЕС наложи санкции на 41 танкера от руския сенчест флот
5254
преди 3 часа
Трима руски граничари са влезли незаконно в Естония
6743
преди 4 часа


