Арсенал в петия кръг на турнира за Купата на Англия

0
28.01.2020
0
2146

Отборът на Арсенал се класира за петия кръг в турнира за Купата на Англия по футбол. В мач от четвъртия кръг на състезанието избраниците на мениджъра Микаел Артета победиха Борнемут като гости с 2:1.

Манчестър Юнайтед победи Борнемут с 2:0 в мач от Висшата лига

Отборът на Манчестър Юнайтед победи като гост Борнемут с...

на 19.04.2018

С попадения на Букайо Сака в 5-ата минута и Едуард Нкетиа в 26-ата Арсенал дръпна в резултата с 2:0. Домакините върнаха един гол чрез Сам Съридж в 90-ата минута за крайното 1:2.

Това бе първи сблъсък между двата тима в турнира в цялата му история.

На осминафиналите на надпреварата Арсенал ще се изправи срещу отбора на Портсмут.